Türk Ajan Geliyor Sonunda ! – Valorant’ın En İyi Ajanı Olabilir

Türk Ajan Geliyor Sonunda ! – Valorant’ın En İyi Ajanı Olabilir

Nisan 28, 2022 0 Yazar: admin

VALORANT’ta uzun zamandır beklenen yeni ve ilk defa gelecek Türk ajanı Fade, dün gece gerçekleştirilen etkinlik ile birlikte tanınmış oldu. Ayrıca oyuna geleceği tarih açıklandı. Peki Fade, hangi yeteneklerle oyuna gelecek.
Riot Games isimli firmanın popüler FPS oyunu VALORANT’ta oyuncuların haftalardır süre gelen bekleyişinin ardından Türk ajanını resmen tanıtıldı. Uzun bir süredir sadece sesi paylaşılan yeni Türk ajan Fade’in 28 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklenecek.

Riot Games İsimli Oyun Şirketinin Türk ajan Fade’i oyunculara güçlü bir yetenek seti ile sunacak. Pek çok oyuncunun yeni özel karakteri olacak olacak olan Fade, özellikle istihbarat için kullanılan Sova’ya bir alternatif olarak karşımıza çıkacak. Fakat Fade, karşılaştırıldığında yetenekleriyle Sova’ya göre çok daha üstün bir ajan olacak bu sebepten ötürü de oyundaki etkisi çok büyük olacak.

Türk Ajan Fade Tanıtım Videosu:

Oyunun tasarım ekibinin başında yer alan Nicholas Smith. Türkiyeli ajan ile ilgili şunu söyledi: Oyuna ekleme nedenimiz Sova’ya daha farklı bir tarza sahip olacak bir rakip getirmekti. Fade karakteri istihbarat toplama görevini çok daha bireysel olarak hallediyor. Bu sayede belli bir bölge içinde çok daha etkili olabiliyor. Yani Sova gibi tüm haritayı kapsayan yetenekler Fade’de yok. Oyuncunun her zaman aksiyona en yakın mesafede ve bizzat çatışma içerisinde olmasını istedik. Ayrıca oyun esnasında daha iyi bir istihbarat ajanı olmasını istedik. Bu sebepten Fade isimli ajanı oluşturduk.