Pokemon Scarlet ve Violet Hakkında Yeni Bilgiler Gelmiş Olabilir

Pokemon Scarlet ve Violet Hakkında Yeni Bilgiler Gelmiş Olabilir

Mayıs 3, 2022 0 Yazar: admin

Nintendo, resmi web sitesinde yayınladığı yeni bir paylaşımla Pokemon Scarlet ve Violet’in ile ilgili yeni bulgular vereceğine dair bahsetmede bulundu. Gelin bu ayrıntılara göz atalım.
Nintendo, Pokemon’un son çıkacak olan oyunu Pokemon: Scarlet and Violet ile ilgili yeni bulgular sızdırmaya başlamaya yakın. Görünüşe göre Japonya menşeili şirket, oyunun çıkış tarihini adeta duyurmaya hazırlanıyor.

Nintendo, geçen Şubat ayında Pokemon Scarlet’in ve Violet’in oyununu yakın zamanda çıkarmak amacıyla bir duyuru fragmanı yayınlamıştı. İnsanlar da çıkış tarihini sevinç ile beklemeye başlamıştı. Nintendo’nun web sitesinde yayınlanan yeni bir seksiyon, Nintendo’nun oyuna dair yeni ayrıntılar yayınlaması amacıyla bize göz kırptığı demek olabilir.

Nintendo’nun web sitesinde Pokemon Scarlet’a ve Violet’a amacıyla bir e-posta listesi açıldı. Resmi internet sitesinde şöyle yazıyordu; “Pokemon Scarlet’e ve de Violet’e olan alakanızdan haberdar olmanız sizi ön siparişler ve yeni oyun ürünleri ile ilgili bildirimler göndermemiz amacıyla e-posta’nızı girebilirsiniz” diye söyleniyor.

Pokemon Scarlet veya Violet amacıyla daha evvel de diye tanımladığımız gibi Şubat ayında bir duyuru fragmanı yayınlanmıştı. Orada oyunun çıkış tarihinin 2022’nin sonları olacağı ifade ediliyordu. Şimdi bu yeni ilerleme tarafında Pokemon Scarlet’le Violet’ın çıkış tarihi daha da netleşebilir ve oyunun oynanışına dair ayrıntılar gelebilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Pokemon Scarlet veya Violet, Pokemon’un gelişini sevinçle bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşın bunu lütfen yapın bize destek olmak için unutmamalısınız.