İsim Değiştirme PUBG Mobile’da Nasıl Yapılır

İsim Değiştirme PUBG Mobile’da Nasıl Yapılır

Nisan 28, 2022 0 Yazar: admin

Son zamanların en çok oynanan battle royale oyunlarından olan ve dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan PUBG’nin mobile versiyonu vardır. İsmide PUBG Mobile olarak geçer. PUBG Mobile oyun da isim değiştirmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken bazı adımlar var. Gelin beraber PUBG Mobile isim değiştirme nasıl yapılır adım adım tüm detaylarıyla öğrenelim.
Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte son yıllarda hiç olmadığı kadar mobil oyunla tanıştık. Şüphesiz ki bunlar arasında en sevileni ve en çok bilinen olanı battle royale türüne sahip olan PUBG’nin mobil versiyonu olan PUBG Mobile’dır. Dünya çapında milyonlarca insan tarafından aktif olarak oynanmakta olan PUBG Mobile’de isim değiştirme işleminin nasıl yapılacağı sorusu ise pek çok oyuncunun sürekli araştırdığı bir konu için hala merak konusu.

PUBG Mobile isim değiştirmek yapabilmek için ilk olarak isim değiştirmeyi mümkün kılan oyun kartına sahip olmanız gerekiyor. Gerçek para ile alınan UC birimiyle yani oyun parası ile isim kartı satın alabileceğiniz gibi belirli bir seviyeye geldiğiniz zaman bu öğe PUBG tarafından otomatik olarak da hesabınıza tanımlanabiliyor. Sürekli bu işlemi yapamayacağınız için yazımızdaki etapları dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Gelin hep beraber PUBG Mobile isim değiştirme işleminin nasıl yapılacağını adım adım tüm detaylarıyla öğrenelim.

PUBG Mobile içerisinde isim değiştirmeyi oyun içinde nasıl yaparız?
Birinci Adım: PUBG Mobile oyununa girin,
İkinci Adım: Envanter butonuna tıklayın,
Üçüncü Adım: İsim kartına basın,
Dördüncü Adım: Kullanmak istediğiniz ismi girin.

Bu adımları takip ederek isim değiştirme işlemini sorunsuz tamamlamış oldunuz.